Program 2014

Akci moderují:

 Iveta Kořínková a Aleš Lehký. 

18:00 Akrobatické vystoupení na šálách – CIRK LA PUTYKA

Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru nový cirkus. Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na žánr. Pro Cirk La Putyka je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení.

www.laputyka.cz

18.10 JIU-JITSU

Jiu Jitsu je tradiční Japonské bojové umění využívající technik hodů (nage waza), úderů (atemi waza), úchopů (katame waza) a páčení (kansecu waza). Je to otevřené komplexní bojové umění, které se neustále obohacuje o další prvky, poněvadž „žádná technika není pro Jiu Jitsu špatná.“ Tudíž nedochází ani v posledních letech k jeho stagnaci jako se tomu děje u některých jiných bojových umění.

www.tigerteam.cz

18.15 DĚTSKÉ VYSTOUPENÍ – TS Demo

Skupina se věnuje stylům disco dance, street dance a modern dance. Pyšní se několika tituly mistrů světa. Působí na ZŠ Klausova, TJ Sokol Stodůlky a v tanečním studiu „Tančit může každý“ Sokola Michle. Do TS DEMO chodí děti od 4 let až po jejich rodiče. Více o skupině na facebooku: Taneční skupina DEMO a webových stránkách

www.tanecniskupinademo.cz 

18.20 JUDO CUP – utkání o 3.místo

18.40 SHINOBI DOJO Ninjutsu a Taijutsu

Škola tradičních  japonských bojových umění  založena  v roce 1992  zaměřena  na techniky Ninjutsu, Taijutsu - Jujitsu, boje  v  japonské zbroji  a tradiční japonské zbraně. Historie těchto stylu spadají  do 12. století.

Obsahem výuky tohoto komplexního systému  je 36 disciplín, z nichž 18  jsou  klasické  využívané  samuraji  a  18 speciální  využívané NINJI. Součástí  výuky je i studium japonské kultury  a  historie, meditační a relaxační techniky a způsoby  tradičního léčení a masáží.

www.shinobi.cz

18.55 VYHLÁŠENÍ JUDISTY ROKU

Bude vyhlášen vítěz tradiční ankety Judista roku pro rok 2014 v kategorii dorost, junior, senior a TOP 6. Cenu předá předseda svazu juda Mgr. Jiří Dolejš.

19.10 KIOKUSHINKAI KARATE

Význam těchto slov je ,,cesta poslední pravdy". Jedná se o plnokontaktní, silový styl karate, jehož sportovní zápas probíhá bez jakýchkoliv chráničů. Zakladatelem tohoto stylu je Masutatsu OYAMA, který dokázal absolvovat 100 zápasů v řadě za sebou a při svých vystoupeních zápasil i s býky. Ukázku předvede tým karatistů z Prahy pod vedením nejúspěšnějšího reprezentanta tohoto stylu Jana SOUKUPA, vice-mistra světa a profesionálního zápasníka v K-1. 

www.kyokushinkai.cz

19.35 JUDO CUP – FINÁLE EXTRALIGY MUŽŮ

 Utkají se nejlepší týmy z České republiky.

www.czechjudo.cz

Fotogalerie JUDOSHOWCUP

Zobrazit více